Пале: Заражена жена старије животне доби

06.08.2020. 13:28
0
ИЗВОР: СРНА

На подручју општине Пале у протекла 24 часа регистровано је једно лице заражено вирусом корона, а ријеч је о жени старије животне доби.

Координатор квалитета у Дому здравља "Пале" Небојша Тановић рекао је да је новозаражена жена евидентирана у Болници "Србија" у Источном Сарајеву.

Он је навео да су се од вируса корона опоравила два лица, тако да сада укупно имају 22 активна случаја на подручју Пала.

Тановић каже да је 36 заражених у Дому за старија лица "Натура" на Палама стабилног здравственог стања и да се налазе у карантину у том дому.

Он је додао да се редовно прати ситуација и врше тестирања, те да очекују резултате 20 узорака из Универзитетске болнице у Фочи.

Коментари 0
Повезане вијести
Дио Трнова данас без струје Дио Трнова данас без струје
Избор најљепшег писма мајци у суботу у Палама Избор најљепшег писма мајци у суботу у Палама
Даница и Аница Ремовић из Пала донирале косу у хуманитарне сврхе Даница и Аница Ремовић из Пала донирале косу у хуманитарне сврхе
Најчитаније
  • Жељко Пржуљ – "АД капи"
    23m
    5
  • Због судара три аутомобила обустављен саобраћај преко Романије
    19h 54m
    4
  • Прије 30 година посмртни остаци убијених Јабучана нашли вјечни спокој на гробљу у Фочи
    14m
    10
  • Пале: У наредној години реализација великих пројеката
    18h 20m
    4
  • Закључак о нерадним данима у општини Пале
    22h 20m
    0