Паљанин ухапшен због напада на раднике инспекције

03.10.2025. 11:23
2
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Пале лишили су слободе лице иницијала Д.В. из Пала, због основа сумње да је починио кривична дјела „Крађа“ и „Спречавање службених лица у вршењу службене радње“.

У саопштењу Полицијске управе Источно Сарајево се наводи да је полицијској станици јуче пријављено да је наведено лице, као власник постројења за прераду дрвета приликом инспакцијске контроле физички напао, вријеђао и пријетио радницима инспекције.

- Затим је из руку инспектора истргао мобилни телефон и прекршајне налоге, које је поцијепао – наводи се у саопштењу ПУ Источно Сарајево.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево и у току је документовање предмета.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Re Roki 03.10.2025. 19:50
    А ти си ми много културан и паметан када пишеш нешто овако.
  • Generic placeholder image
    Roki 03.10.2025. 17:26
    Koran Pale i obratno brale. Ljudi ništa drugo ne znaju. Kultura nula bodova
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    17h 41m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    17h 27m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    18h 48m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    16h 4m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    13h 56m
    0