Паљанке на ужем списку јуниорске репрезентације БиХ

11.03.2022. 10:26
0
ИЗВОР: sportdc.net

Селектор женске јуниорске одбојкашке репрезентације БиХ Армин Дервишевић објавио је ужи списак одбојкашица за предстојеће Квалификације за ЦЕВ Европско првентсво за играчице до 19 година.

На ужем списку су се нашле и талентоване чланице ЖОК "Јахорина" Пале, примач сервиса Ана Ђокановић, средњи блокери Ана Терзић и Миљана Короман, саопштено је из ОС БиХ.

Стручни штаб ће поред селектора Армина Дервишевића чинити још и Радмила Марковић у улози тренера и Душко Марић у улози кондиционог тренера.

Босна и Херцеговина ће на Илиџи од 7. до 9. априла бити домаћин квалификационог турнира, на којему ће јуниорке БиХ покушати изборити пласман на финални турнир Старог континента. Право наступа имају одбојкашице рођене 2004. године и млађе.

Коментари 0
Повезане вијести
На Јасику служен помен погинулим борцима На Јасику служен помен погинулим борцима
Плесни студио „МБ Денс“ са Пала остварио запажен успјех на такмичењу у Зеници Плесни студио „МБ Денс“ са Пала остварио запажен успјех на такмичењу у Зеници
Плесни студио „Фуего“ исписао златне странице плесне историје у Милану Плесни студио „Фуего“ исписао златне странице плесне историје у Милану
Најчитаније
  • Источна Илиџа: Пронађена и санкционисана лица која су на свадби пуцала из ватреног оружја
    13h 26m
    0
  • „Корана ко рана“ – Страдање Срба у селу Рујница код Цазина (одломак)
    17h 45m
    0
  • Допринос медицинских сестара и техничара непроцјењив
    12h 13m
    0
  • Источна Илиџа: Лице лишено слободе због фалсификовања возачке дозволе
    13h 32m
    0
  • Хиљаде вјерника у Острогу на празник Светог Василија Острошког
    18h 24m
    0