Паљанке у полуфиналу Купа Републике Српске

06.10.2022. 09:29
0
ИЗВОР: sportdc.net

Одбојкашице Јахорине славили су синоћ на гостовању у Бањој Луци код екипе Борца (нови члан Премијер лиге) са максималних 3:0 по сетовима 25:15, 31:29 и 25:22 у четвртфиналном мечу Купа Републике Српске.

Тако су се Паљанке у најмасовнијем одбојкашком такмичењу пласирале међу четири најбоље екипе у Републици Српској.

Утакмицу су судили Дијана Видовић и Срђан Бенцун из Модриче, док је делегат - контролор био Предраг Антуновић из Бања Луке.

Пред "Јахоринкама" је у суботу 8. октобра нови изазов. У 1. колу Премијер лиге у паљанској љепотици дворани "Пеки" у 18, 00 часова дочекаће одбојкашице Куле Градачац, повратника у клупску елиту БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
Два лица лишена слободе због почињених више кривичних дјела Два лица лишена слободе због почињених више кривичних дјела
Каран: Смрт Александра Томића наступила механичким путем и била убилачког поријекла Каран: Смрт Александра Томића наступила механичким путем и била убилачког поријекла
Марија Шекарић из Пала упорношћу до фудбалског сна Марија Шекарић из Пала упорношћу до фудбалског сна
Најчитаније
  • Саша и Љена, муж и жена који су уградили животе у темеље Републике Српске
    4h 3m
    6
  • Два лица лишена слободе због почињених више кривичних дјела
    7h 25m
    0
  • На данашњи дан рођен Сава Шумановић - сликао боље и од Сезана
    13h 13m
    0
  • Каран: Смрт Александра Томића наступила механичким путем и била убилачког поријекла
    8h 4m
    0
  • Повећана накнада за топли оброк у Српској
    7h 46m
    1