Паљанке у полуфиналу Купа Републике Српске

06.10.2022. 09:29
0
ИЗВОР: sportdc.net

Одбојкашице Јахорине славили су синоћ на гостовању у Бањој Луци код екипе Борца (нови члан Премијер лиге) са максималних 3:0 по сетовима 25:15, 31:29 и 25:22 у четвртфиналном мечу Купа Републике Српске.

Тако су се Паљанке у најмасовнијем одбојкашком такмичењу пласирале међу четири најбоље екипе у Републици Српској.

Утакмицу су судили Дијана Видовић и Срђан Бенцун из Модриче, док је делегат - контролор био Предраг Антуновић из Бања Луке.

Пред "Јахоринкама" је у суботу 8. октобра нови изазов. У 1. колу Премијер лиге у паљанској љепотици дворани "Пеки" у 18, 00 часова дочекаће одбојкашице Куле Градачац, повратника у клупску елиту БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
Одата почаст погинулим борцима са подручја Блатине-Прибањ Одата почаст погинулим борцима са подручја Блатине-Прибањ
Општина Пале честитала крсну славу Војске Републике Српске - Видовдан Општина Пале честитала крсну славу Војске Републике Српске - Видовдан
„Касперијада“ данас у Палама „Касперијада“ данас у Палама
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    13h 3m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    11h 7m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    9h 37m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    13h 17m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    13h 7m
    0