Пало пет дјевојака: Ово су ескорт даме које су тврдиле да су секретарице

15.01.2020. 21:23
0
ИЗВОР: Аваз

У јучерашњој спектакуларној акцији, приликом које су у Београду ухапшене 22 особе због сумње да су се бавиле подвођењем и проституцијом, пало је и пет дјевојака, које су тврдиле да немају везе с проституцијом, већ да је њихова улога била да као секретарице уговарају састанке с клијентима.

Ухапшени су били подијељени у двије групе које су међусобно сарађивале, а лисице су стављене и полицајцу Горану С. (45). 

Прву групу чинили су: Горан С. (45), Немања С. (35), Марко Ж. (61), Срђан Г. (49), Петар Љ. (35), Радомир В. (39), Даниел K. (61), Зоран Ј. (44), Немања Р. (38), Јелена М. (24), Драгана П. (45) , Сташа М. (24), Саша Г. (46) и Дарко Т. (45).

У другој групи били су: Мирослав Т. (45), Марко Р. (32), Владимир Ђ. (44), Вукан П. (36), Сретен Д. (33), Саша Н. (38), Татјана Л. (36), Тамара Х. (33).

У прилог томе колико је ова група била добро и детаљно организована говори податак да су имали менаџере, осигурање које је стајало испред изнајмљених станова у којима су се дјевојке састајале с клијентима, али и детаљно вођене евиденције о свакој уплати и цијени свих услуга.

Свој бизнис водили су толико дуго да су недавно прославили 15 година постојања, а интересантно је да су своје услуге рекламирали у огласима на које су се јављали заинтересовани клијенти. Kако не би били откривени, једни другима су давали псеудониме.

Улога Горана С. ухапшеног полицајца који је радио у Београду, била је да провјерава возила и идентитет особа које су се јављале на оглас како група евентуално не би била откривена. Kао вође група наведени су Горан Т. (45), Саша Г. (46) и Мирослав Т. (45).

Полиција је приликом претреса станова одузела већу суму новца, 176 мобитела, 12 лаптопа, као и интерну документацију коју су чланови водили. Такође, пронађена је и привремено одузета мања количина дроге, муниција, као и четири возила која су кориштена у извршењу овог кривичног дјела.

Коментари 0
Повезане вијести
Лишени слободе због оштећења споменика полицијског инспектора Маринковића Лишени слободе због оштећења споменика полицијског инспектора Маринковића
Сарајевски полицајци ухапшени због сексуалног злостављања дјетета Сарајевски полицајци ухапшени због сексуалног злостављања дјетета
Ухапшено лице због сумње на организовани криминал и трговину акцизним производима Ухапшено лице због сумње на организовани криминал и трговину акцизним производима
Најчитаније
  • Крик истине: Од пастира до крвника
    16h 0m
    13
  • Писмо храброг ратника
    6h 29m
    0
  • Додик: Повећање пензија у јануару за 6,25 одсто
    8h 44m
    5
  • Сјећање на Лава Николајевича Толстоја: Класици као огледало руског друштва
    10h 58m
    0
  • Када бисмо по минут ћутали за сваког Србина страдалог у Албанској голготи, не бисмо проговорили 169 дана
    6h 56m
    0