Партизан и Звезда играју вјечити дерби

19.09.2021. 12:54
0
ИЗВОР: СРНА

Фудбалери Партизана дочекују вечерас тим Црвене звезде у 165. "вјечитом" дербију којим се завршава девето коло Линглонг Суперлиге Србије.

Дуел црно-бијелих и црвено-бијелих је и дерби врха табеле јер је Партизан тренутно први са 21, док је Звезда друга са 19 бодова.

Оба ривала дерби дочекују послије побједа у европским утакмица и самоувјерено очекују да наставе сјајну серију игара.

Стратези тимова су на медијским конференцијама истакла да су тимови спремни и да у дуел улазе без калкулација са жељом за побједу.

Дерби на стадиону у Хумској улици почиње у 18.00 часова. 

Коментари 0
Повезане вијести
"Црвена звезда" побиједила "Партизан" у вјечитом дербију "Црвена звезда" побиједила "Партизан" у вјечитом дербију
Дејан Станковић је нови тренер Црвене звезде Дејан Станковић је нови тренер Црвене звезде
Кошаркаши "Партизана" великим преокретом побиједили "Звезду" Кошаркаши "Партизана" великим преокретом побиједили "Звезду"
Најчитаније
  • МУП Српске: Од сутра веће казне за возаче
    19h 54m
    10
  • Елек: Сара Ћирковић добија плац на Јахорини
    21h 15m
    14
  • Алекса Шантић: „Што те нема“
    1h 28m
    0
  • "Јагњијада" 7. јуна на Вучијој Луци
    52m
    2
  • УКЦ РС: Пацијент извршио самоубиство скоком са петог спрата
    20h 28m
    0