Петоро повријеђених у слијетању аута са пута

23.07.2021. 09:36
0
ИЗВОР: Срна

Петоро људи повријеђено је у саобраћајној незгоди на магистралном путу Бијељина - Тузла у мјесту Суво Поље, саопштено је из бијељинске Полицијске управе.

Саобраћајна незгода догодила се у сриједу, 21. јула, у 23.30 часова, када је аутомобил "голф два", слетио с пута.

Алкотестирањем возача чији су иницијали Б.Ј. утврђено је да је имао 1,56 промила алкохола у организму.

О степену повреда Б.Ј. дежурни љекар се није изјаснио, А.Ј. која се налазила на мјесту сувозача констановане су лакше повреде, путници К.Ф. и Д.Ћ. задобиле су повреде о чијем се степену дежурни љекар није изјаснио, док је путник у возилу А.С. лакше повријеђен.

Коментари 0
Повезане вијести
Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија
Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    20h 45m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    14h 44m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    12h 50m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    21h 41m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    10h 22m
    0