Petoro povrijeđenih u slijetanju auta sa puta

23.07.2021. 09:36
0
IZVOR: Srna

Petoro ljudi povrijeđeno je u saobraćajnoj nezgodi na magistralnom putu Bijeljina - Tuzla u mjestu Suvo Polje, saopšteno je iz bijeljinske Policijske uprave.

Saobraćajna nezgoda dogodila se u srijedu, 21. jula, u 23.30 časova, kada je automobil "golf dva", sletio s puta.

Alkotestiranjem vozača čiji su inicijali B.J. utvrđeno je da je imao 1,56 promila alkohola u organizmu.

O stepenu povreda B.J. dežurni ljekar se nije izjasnio, A.J. koja se nalazila na mjestu suvozača konstanovane su lakše povrede, putnici K.F. i D.Ć. zadobile su povrede o čijem se stepenu dežurni ljekar nije izjasnio, dok je putnik u vozilu A.S. lakše povrijeđen.

Komentari 0
Povezane vijesti
Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija
Zbog udesa obustavljen saobraćaj u mjestu Kozadre na putu Rogatica–Podromanija Zbog udesa obustavljen saobraćaj u mjestu Kozadre na putu Rogatica–Podromanija
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    22h 3m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    16h 2m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    14h 8m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    22h 59m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    11h 40m
    0