Пијан "голфом" ударио у "ладу ниву" и завршио у болници

03.06.2020. 09:24
0
ИЗВОР: СРНА

Мушкарац чији су иницијали Р.Т. из Зворника управљајући аутомобилом "голф" повриједио се након што је ударио у паркирано возило "ладу ниву", саопштено је данас из Полицијске управе Зворник.

Након удеса, Р.Т. се јавио у Општу болницу Зворник ради указивања љекарске помоћи, гдје је задржан на лијечењу.

Увиђај на лицу мјеста извршила је полиција, а алкотестирањем је утврђено да Р.Т. има 1,72 промила алкохола у организму.

У току је рад на на документовању ове саобраћајне незгоде, која се догодила јуче у 17.30 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
Окончана потрага, пронађено тијело Окончана потрага, пронађено тијело
У потрагу за дјечаком који је нестао у Дрини ангажован и дрон У потрагу за дјечаком који је нестао у Дрини ангажован и дрон
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    15h 10m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    16h 27m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    16h 48m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    14h 32m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    17h 59m
    0