Планинари "Гласинца" сутра организују забаву на снијегу

13.01.2025. 20:43
0
ИЗВОР: srna.rs

Соколачко Планинарско друштво "Гласинац" организује сутра празнично дружење на Романији код Планинарског дома "Црвене стијене", поводом православне Нове године.

Секретар овог друштва Вера Мијатовић рекла је Срни да позивају дјецу – љубитеље зимских спортова, као и родитеље да се окупе код Планинарског дома који је отворен за госте током зимског распуста.

- За дјечаке и дјевојчице биће садржајан дан са уживањем у скијању, санкању, игри и дружењу са маскотом медом `Романинком`, уз бројна изненађења, као што је слатки сто и наградна игра за скијаше - навела је Мијатовићева.

Почетак дружења планиран је у 11.00 часова, а посјетиоцима је на располагању комплетан садржај за зимске спортове, ски-рентал и инструктори скијања, санкалиште, полигони за игре на снијегу.

Слика

Фото: srna.rs 

Коментари 0
Повезане вијести
Радници „МОФАС-а“ траже неисплаћене плате Радници „МОФАС-а“ траже неисплаћене плате
Повећање плата запосленима у култури и образовању у Републици Српској Повећање плата запосленима у култури и образовању у Републици Српској
Лица се сумњиче за физички напад у Рогатици Лица се сумњиче за физички напад у Рогатици
Најчитаније
  • На данашњи дан Република Српска добила првог предсједника
    23h 32m
    40
  • Лица се сумњиче за физички напад у Рогатици
    21h 49m
    1
  • Хан Пијесак: Лицу нанесене тешке тјелесне повреде
    21h 56m
    1
  • Ване Ивановић - Југословен без отаџбине и грађанин свијета
    11h 6m
    31
  • Пале: Вртић "Бубамара" прославио Никољдан, кум начелник Којић
    16h 58m
    1