Планирани прекиди електричне енергије

12.03.2025. 08:17
0
ИЗВОР: katera.news

Из Електродистрибуције Пале обавјештавају потрошаче у Палама и Вишеграду да ће због планираних радова, данас доћи до привремених прекида у испоруци електричне енергије.

У Палама ће, због радова на нисконапонској мрежи ТП “Кадино село 3“, доћи до привременог  прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 8.30 до 14.00 часова потрошачима  у дијелу насеља Кадино Село- према Кржуљу.

Због радова на 10 kV воду Боговићи, доћи ће до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 8.30 до 14.00 часова потрошачима у насељима Понор и Горња Винча.

У Вишеграду ће, због радова на 35 kV воду Вишеград-Рогатица, доћи до привременог  прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 8.00 до 14.00 часова потрошачима  у насељима: Горња Околишта, Доња Лијеска, Каберник, Горња Лијеска, Црни Врх и Хан Брдо.

Коментари 0
Повезане вијести
Прекид електричне енергије у Палама Прекид електричне енергије у Палама
Најављени прекиди електричне енергије Најављени прекиди електричне енергије
Прекид у испоруци електричне енергије у Палама и Фочи Прекид у испоруци електричне енергије у Палама и Фочи
Најчитаније
  • Стижу нови радари: Одређене и локације за постављање
    16h 30m
    0
  • Како је настајало Источно Сарајево (III дио)
    22h 40m
    12
  • Аутомобил ударио дијете у Сарајеву
    17h 15m
    0
  • Михаило Пупин - чувени српски физичар, проналазач и дипломата
    3h 55m
    0
  • СИПА добила наредбу за асистенцију при привођењу Додика, oд МУП-а Српске није затражена асистенција
    2h 25m
    7