Побједа у два највећа града је почетак промјена у Српској (ВИДЕО)

19.11.2020. 21:18
0
ИЗВОР: BN TV

- Побједа у два највећа града је предуслов побједа и промјена које постају незаустављиве у Републици Српској, рекао је новоизабрани градоначелник Бањалуке Драшко Станивуковић у емисији "Пулс" БН телевизије.

Станивуковић је рекао да су ови избори и поравнали одређене ствари и они су уједно и казна за прелетаче.

- Пораз Миће Мићића у Бијељини је правда и са неба и од народа. Не можете тако да живите и да очекујете побједу. У Скупштини Бањалуке, предсједник Скупштине је господин Талић, који је био са мном као саборац и пријатељ, промијенио је страну, имао је све ресурсе, али није прешао цензус.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Додик и Станивуковић сагласни: Забранити дјеци кориштење друштвених мрежа Додик и Станивуковић сагласни: Забранити дјеци кориштење друштвених мрежа
Формиран покрет „Сигурна Српска“ (ФОТО) Формиран покрет „Сигурна Српска“ (ФОТО)
СДС: Драшко Станивуковић шаље слику раздора у опозицији СДС: Драшко Станивуковић шаље слику раздора у опозицији
Најчитаније
  • Сарајевско насеље Грбавица вољом политике остало без Срба
    16h 6m
    5
  • Црква у Хаџићима страдала и дизала се са вјерујућим народом
    7h 56m
    8
  • Како је Бил Клинтон 1999. године „најавио“ „милосрдног анђела“
    16h 6m
    67
  • Дизел сљедеће седмице 3,80 КМ, бензин 3 КМ?
    12h 52m
    0
  • "Дом за старија лица Хан Пијесак" званично почиње са радом 1. априла
    15h 42m
    0