Почело обиљежавање Дана Републике Српске у Источној Илиџи

09.01.2022. 12:50
0
ИЗВОР: КАТЕРА

Полагањем вијенаца на споменик погинулим борцима Војске Републике Српске на Малом Зејтинлику на Сокоцу, те полагањем вијенаца на споменике на територији Источне Илиџе данас је у овој општини почело обиљежавање Дана Републике Српске.

Слика

Представници општине Источна Илиџа и Борачке организације "Илиџански борац" из ове општине положили су јутрос вијенце и одали почаст погинулим борцима Војске Републике Српске на војничком гробљу "Мали Зејтинлик" на Сокоцу.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Мали Зејтинлик - прича о једном рату и животу послије рата (ВИДЕО) Мали Зејтинлик - прича о једном рату и животу послије рата (ВИДЕО)
Данас Зимске задушнице Данас Зимске задушнице
Велике задушнице биће обиљежене на војничком спомен-гробљу Велике задушнице биће обиљежене на војничком спомен-гробљу
Најчитаније
  • Жељко Пржуљ – "АД капи"
    11m
    5
  • Пета Бетовенова на калашњикову за дочек 1996. године у Српском Сарајеву
    8h 14m
    0
  • Прије 30 година посмртни остаци убијених Јабучана нашли вјечни спокој на гробљу у Фочи
    8h 20m
    11
  • Од сљедеће године ни на крмокољ без доприноса
    9h 25m
    1
  • Додијељене стипендије за 117 студената у Источном Новом Сарајеву
    23h 42m
    0