Почео турнир у одбојци у Војковићима (ФОТО)

01.08.2023. 11:51
0
ИЗВОР: katera.news

У оквиру културно-спортске манифестације „4. августа – да се не заборави“ у Војковићима је синоћ почео турнир у одбојци.

Екипа „Page – make it happen" побиједила је екипу Обака“, док је екипа „Еко Жељезница“ побиједила „Верону“.

У мечу између „Либера“ и Соколица“, побједу је однијела екипа „Либера“.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Центар за културу и информисање Источна Илиџа

Коментари 0
Повезане вијести
Ђорђе Дракул ученик генерације Основне школе „Алекса Шантић“ у Војковићима Ђорђе Дракул ученик генерације Основне школе „Алекса Шантић“ у Војковићима
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    8h 5m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    8h 28m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    5h 23m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    11h 57m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    7h 33m
    0