Почиње турнир у уличном баскету у Подграбу

11.08.2023. 09:43
1
ИЗВОР: katera.news

У Подграбу данас почиње традиционални турнир у уличном баскету.

Турнир ће се одржати на терену Основне школе "Србија" у Подграбу од 15.00 часова.

Побједничку екипу очекује новчана награда у износу од 700 КМ, а другопласирану екипу од 300 КМ.

У склопу турнира биће и наградно шутирање  за три поена, а предвиђене су и награде за публику као и за најмлађе учеснике.

Генерални покровитељ турнира је Oпштина Пале. 

Слика

 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Tito 11.08.2023. 12:30
    Zar tamo ima ulica!??
Повезане вијести
У недјељу гусларско вече у Подграбу У недјељу гусларско вече у Подграбу
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици
Најчитаније
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    23h 49m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    16h 27m
    0
  • Ненад Вуковић појачање Покрета сигурна Српска
    21h 57m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    20h 51m
    0
  • Хуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом Сарајеву
    22h 21m
    0