Почиње турнир у уличном баскету у Подграбу

11.08.2023. 09:43
1
ИЗВОР: katera.news

У Подграбу данас почиње традиционални турнир у уличном баскету.

Турнир ће се одржати на терену Основне школе "Србија" у Подграбу од 15.00 часова.

Побједничку екипу очекује новчана награда у износу од 700 КМ, а другопласирану екипу од 300 КМ.

У склопу турнира биће и наградно шутирање  за три поена, а предвиђене су и награде за публику као и за најмлађе учеснике.

Генерални покровитељ турнира је Oпштина Пале. 

Слика

 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Tito 11.08.2023. 12:30
    Zar tamo ima ulica!??
Повезане вијести
У недјељу гусларско вече у Подграбу У недјељу гусларско вече у Подграбу
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    21h 40m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    2h 41m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 43m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    21h 26m
    1
  • Фирма из Рогатице оштећена за 1.450 КМ због злоупотребе рачунара
    1h 59m
    0