Под љекарским надзором у Српској 864 особе, у УКЦ шест пацијената

14.03.2020. 11:25
0
ИЗВОР: Srpska.info

У Српској нема нових потврђених случајева заразе вирусом корона, од посљедњег извјештаја о епидемиолошкој ситуацији у Републици Српској од јуче у 17 часова, саопштило је Министарство здравља и социјалне заштите Републике Српске.

–  У Републици Српској до сада је потврђено 15 случајева позитивних на нови вирус корона. Тренутно су под здравственим надзором 864 особе које су допутовала из подручја захваћених вирусом САРС-ЦоВ-2 – наводе из министарства.

Из здравственог надзора изашла је укупно 161 особа.

Такође, тренутно је у Универзитетском клиничком центру РС у изолацији шест пацијената, док је изолацију у овој установи до сада напустило 19 особа.

– Тај број се мијења, јер зависи од процјене тренутног стања пацијента – подсјећају из Министарства.

Коментари 0
Повезане вијести
У Српској рођено 19 беба У Српској рођено 19 беба
Минић: Пут Фоча-Тјентиште биће урађена у року од двије године Минић: Пут Фоча-Тјентиште биће урађена у року од двије године
Од 1. јула аконтативно усклађивање пензија за 3,5 одсто Од 1. јула аконтативно усклађивање пензија за 3,5 одсто
Најчитаније
  • Анкета: Да ли подржавате одржавање протеста у Палама?
    21h 15m
    25
  • „Корана ко рана“ - Свједочанство Ђорђа Шевића (ОДЛОМАК)
    19h 56m
    2
  • Жену ударио гром, хеликоптером пребачена у болницу
    23h 28m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    23h 56m
    0
  • Пале: Лице лишено слободе због недозвољеног посједовања оружја и муниције
    3h 0m
    2