Подграб освојио меморијални футсал турнир у Војковићима

04.08.2021. 22:09
0
ИЗВОР: Катера

Екипа "Подграба" савладала је у финалу Меморијала "4. август - Да се не заборави" футсал турнира екипу "Е-Спорта" резултатом 5:4 на пенале, док је у регуларном току меча резултат гласио 1:1.

Подсјећамо, екипа Подграба изборила је финале побједом против екипе "Намјештај по мјери Фрги", који су вечерас уједно освојили треће мјесто у утакмици против екипе "Ветерани Касиндо".

Вечерас је у финалном мечу приказана одлична и равноправна борба оба тима, те је резултат након регуларног дијела утакмице гласио 1:1. 

Након тога услиједили су пенали, у којима је боља била екипа "Подграба", која је освојила овогодишњи турнир у Војковићима, општина Источна Илиџа.

Слика

Фото: Катера

Након меча слиједи свечана церемонија додјеле признања и награда побједницима турнира и другопласираној екипи, док су организатори приредили и незабораван ватромет пред бројном публиком.

Слика

 

Слика

 

Коментари 0
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    13h 23m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    7h 22m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    5h 28m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    14h 19m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 0m
    0