Подигнута оптужница против лица из Пала због наношења тјелесних повреда

23.12.2021. 15:03
0
ИЗВОР: СРНА

Окружно јавно тужилаштво у Источном Сарајеву подигло је оптужницу против А.С. због кривичних дјела тјелесна повреда и оштећење и одузимање туђе ствари.

А.С. оптужница терети да је 18. децембра прошле године у 23.20, у Улици Милана Симовића на паркинг-простору Тржног центра "Том" на Палама, кључем за монтажу пнеуматика физички напао лице чији су иницијали Б.Ј.

Задавши му ударац у јагодичну кост, Б.Ј. је задобио посјекотину величине три центиметра и нагњечину са крвним подливом јагодичне регије, саопштено је из Окружног тужилаштва у Источном Сарајеву.

Нападач је, потом, тим кључем ударио у лијево возачево прозорско стакло на аутомобилу "голф шест", којим је управљао Б.Ј.

Коментари 0
Повезане вијести
Рањен мушкарац у пуцњави у Источном Новом Сарајеву Рањен мушкарац у пуцњави у Источном Новом Сарајеву
Једно лице повријеђено у пуцњави у Спасовданској улици Једно лице повријеђено у пуцњави у Спасовданској улици
Сутра Илиндански сабор фолклора у Мокром Сутра Илиндански сабор фолклора у Мокром
Најчитаније
  • Рањен мушкарац у пуцњави у Источном Новом Сарајеву
    2h 13m
    18
  • “Олуја” – злочински подухват за елиминацију Срба из Хрватске
    14h 45m
    0
  • Лице рањено у пуцњави у Источном Новом Сарајеву пуштено из болнице
    10h 56m
    0
  • Потрага за лицем након пуцњаве у Источном Новом Сарајеву
    13h 40m
    1
  • Сокочанин ухапшен због посједовања пушке
    10h 22m
    0