Подјела кутија за прикупљање помоћи за Ицино лијечење

14.07.2021. 08:47
0
ИЗВОР: Катера

Волонтери Црвеног крста Источна Илиџа почињу са подјелом и постављањем кутија за прикупљање новчаних средстава за помоћ у лијечењу Ице Лавице.

Уз кутије ће бити подијељене и сагласности Црвеног крста.

Сви заинтересовани за преузимање и постављање кутија могу се јавити у Црвени крст Источна Илиџа на Добриња 4 или на број 065 608 156 - Ранко Скакавац.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Промоција новог издања књиге "ТРАМПСЕТ VI" у Источној Илиџи Промоција новог издања књиге "ТРАМПСЕТ VI" у Источној Илиџи
Божовић присуствује тренингу Џудо клуба "Катана" поводом Глобалне седмице инклузије Божовић присуствује тренингу Џудо клуба "Катана" поводом Глобалне седмице инклузије
У току пријаве за крос у Војковићима; обезбијеђене вриједне награде У току пријаве за крос у Војковићима; обезбијеђене вриједне награде
Најчитаније
  • Обустављен саобраћај у Рогоушићима због физичког сукоба више лице
    23h 12m
    23
  • Пале: Вечерас протест поводом инцидента у дискотеци „Енигма“
    10h 9m
    29
  • Пале: Прекршајни налози због туче након саобраћајне незгоде
    7h 55m
    5
  • Лицима уручени прекршајни налози због показивања полног органа на јавном мјесту
    8h 0m
    4
  • Сјећање на смрт шестогодишње Биљане Николић - рана која не зараста
    10h 18m
    4