Поднесен извјештај против три лица због наношења тјелесних повреда и оштећења возила

12.03.2021. 13:04
0
ИЗВОР: Катера

Полицијски службеници Полицијске станице Источно Ново Сарајево јуче су Окружном јавном тужилаштву Источно Сарајево доставили извјештај о почињеним кривичним дјелима против лица иницијала Д.Ђ, А.Ђ. и Н.Ђ. због постојања основа сумње да су починили кривична дјела „Тјелесна повреда“ и „Оштећење и одузимање туђе ствари“.

Лица се сумњиче да су дана 5. 3. 2021. године око 13:30 часова у улици Војводе Радомира Путника у Источном Новом Сарајеву, физички напали лице из Новог Града, Кантон Сарајево, нанијевши му тјелесне повреде, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

Такође, наведена лица се сумњиче да су оштетили путнички аутомобил марке „Форд“, којим је управљао оштећени, причинивши материјалну штету у износу од 3.000 КМ.

Коментари 0
Повезане вијести
Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву
„Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву 30. јуна „Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву 30. јуна
Теодора Симеуновић ученик генерације Основне школе „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево Теодора Симеуновић ученик генерације Основне школе „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    17h 45m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    17h 31m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    18h 52m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    16h 8m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    14h 0m
    0