Погинуле двије особе, велика материјална штета

25.11.2019. 09:56
0
ИЗВОР: Srna

Најмање двоје људи се утопило када је њихов усидрени чамац потонуо усљед олуја и обилних падавина на западу Грчке, саопштили су службеници грчке обалске страже.

Олује су током викенда погодиле западни дио Грчке, што је довело до поплава и сметњи у саобраћају.

– Чамац са двоје несталих потонуо је због јаких вјетрова надомак града Антирио – изјавио је неименовани службених обалске страже за Ројтерс.

Нешто касније пронађена су тијела двоје несталих.

Из полиције је саопштено да су дијелови саобраћајне мреже на Пелопонезу поплављени и да је прекинут саобраћај.

Грчка цивилна заштита позвала је општинске власти да буду у приправности.

Ватрогасна служба примила је десетине позива ради испумпавања воде из објеката, а школе у ширем подручју Атине су данас отворене са закашњењем од око 120 минута.

Коментари 0
Повезане вијести
Снажан земљотрес погодио Турску и Грчку, преминула дјевојчица Снажан земљотрес погодио Турску и Грчку, преминула дјевојчица
Сјећање на катастрофалне поплаве које су погодиле Српску, Србију и ФБиХ Сјећање на катастрофалне поплаве које су погодиле Српску, Србију и ФБиХ
Обрушила се зграда услијед удара олује, возила се пробијају кроз потоп (ВИДЕО) Обрушила се зграда услијед удара олује, возила се пробијају кроз потоп (ВИДЕО)
Најчитаније
  • Ненад Нешић замјеник директора Републичке цивилне заштите
    18h 12m
    30
  • Најинтригантнија Српкиња 19. вијека: Саркине “игре престола” окончао син распикућа
    23h 58m
    5
  • Велики љетњи концерт групе Лексингтон у Источном Новом Сарајеву!
    23h 21m
    0
  • У удесу на путу Фоча-Устиколина смртно страдало једно лице
    21h 38m
    0
  • Ранко Елез - Смрт на Меденој главици
    17h 34m
    0