Покушан атентат на Владимира Путина (ВИДЕО)

03.05.2023. 15:11
1
ИЗВОР: nezavisne.com

Кијев је покушао дроновима да нападне резиденцију предсједника Русије Владимира Путина у Кремљу, јавила је његова администрација, преноси "Риа".

- Двије беспилотне летјелице биле су усмјерене на Кремљ. Као резултат благовремених дејстава војске и специјалних служби коришц́ењем радарских система за ратовање, уређаји су онеспособљени - наводи се у саопштењу.

Додаје се да Путин није повријеђен и да се његов распоред обавеза није промијенио.

На друштвеним мрежама појавио се и снимак наводног покушаја напада дроновима на Путинову резиденцију, преноси "N1".

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Sta reci 03.05.2023. 16:21
    Panciri na vrhovima zgrada .
Повезане вијести
Русија тестира нови лијек сличан препарату за лијечење Хочкиновог лимфома Русија тестира нови лијек сличан препарату за лијечење Хочкиновог лимфома
Трансплантација бубрега постала бесплатна у Русији Трансплантација бубрега постала бесплатна у Русији
Путин се окупао у леденој води поводом Богојављења Путин се окупао у леденој води поводом Богојављења
Најчитаније
  • Породична драма у Сокоцу
    10h 4m
    2
  • Сјећања Хрешана на долазак Аустроугарске империје у БиХ
    10h 33m
    31
  • Михаилo Маџаревић - Ратник којем су се дивили српски краљеви
    10h 35m
    1
  • Лукијан Мушицки - књижевник и монах
    23h 31m
    1
  • Источна Илиџа: Израбрани најљепше окићени балкони/прозори и пословни простори
    7h 46m
    0