Полицајци Суботић и Митровић трче за лијечење суграђанке

09.04.2024. 10:09
0
ИЗВОР: srna.rs

Полицајци из Зворника Предраг Суботић и Владан Митровић кренули су јутрос у хуману мисију да истрче ултрамаратон и прикупе што више средстава за лијечење суграђанке Јеле Макровић Ристановић, која је обољела од карцинома.

Суботић је рекао новинарирма да ће истрчати ултрамаратон од 180 километара од Зворника до Бијељине и даље до Угљевика, гдје ће бити пауза, те да ће сутрадан бити настављено путовање до Тузле и назад до Зворника.

Ристановићевој је потребан новац за лијечење у Турској, а два припадника Полицијске управе Зворник одлучили су да помогну.

Намјера им је да по повратку у Зворник симболично продају сваки претрчани километар и тако прикупе дио новца који је потребан за лијечење.

Суботић се нада да ће суграђани подржати ову хуману акцију, те указао да је раније учествовао у акцији прикупљања помоћи за дјецу са здравстевеним проблемима.

Митровић је истакао да се у ову хуману акцију укључио на позив колеге Суботића с циљем да помогну Ристановићевој.

- Хоћу да дам допринос овој хуманој акцији учешћем у ултрамаратону и уплатом одређеног износа - рекао је Митровић.

Суботића и Митровића су испред Полицијске управе на ултрамаратон испратили чланови породице, пријатељи и колеге.

Коментари 0
Повезане вијести
Регистроване 3.742 акутне респираторне инфекције у Републици Српској Регистроване 3.742 акутне респираторне инфекције у Републици Српској
Паљанин Александар Брезо нас треба – будимо хумани! Паљанин Александар Брезо нас треба – будимо хумани!
Српска биљежи пораст броја обољелих од шећерне болести Српска биљежи пораст броја обољелих од шећерне болести
Најчитаније
  • На данашњи дан погинуо српски јунак Бошко Перић Пеша
    8h 0m
    4
  • Земљорадник у миру, бомбаш у рату
    8h 2m
    0
  • Фоча добила Улицу јасеновачких жртава
    22h 58m
    3
  • Колико ће коштати прослава Божића у институцијама БиХ?
    20h 34m
    1
  • Паљанин Александар Брезо нас треба – будимо хумани!
    1h 31m
    0