Полиција пронашла бомбу, митраљез и муницију

28.04.2023. 09:42
0
ИЗВОР: srna.rs

Полиција у Милићима пронашла је бомбу, митраљез и муницију претресом просторија које користи лице чији су иницијали М.В, ухапшено због пријетњи бомбом у просторијама Шумског газдинства у тој општини.

Припадници Полицијске станице Милићи јуче су на основу наредбе Основног суда у Власеници претресли стан, друге просторије и возило лица М.В. и привремено одузели једну ручну бомбу, један митраљез, 42 комада пушчане муниције, 30 комада пиштољске муниције и један затварач од пушке.

Из полиције наводе да је лице М.В. након прегледа у Дому здравља "Свети Никола" у Милићима упућено у Универзитетски клинички центар Републике Српске у Бањалуци, саопштено је из Полицијске управе Зворник.

О случају је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, подручна канцеларија Власеница.

Из Полицијске управе Зворник јуче је наведено да је лице М.В. ухапшено јер је у просторијама Шумског газдинства у тој општини пријетило бомбом, те је осумњичено да је починило кривична дјела угрожавање сигурности и неовлаштена производња и промет оружја или експлозивних материја.

Коментари 0
Повезане вијести
Данас исплата борачког додатка и социјалних давања за јун Данас исплата борачког додатка и социјалних давања за јун
Фоча: Медвјед у селу Кута усмртио коња Фоча: Медвјед у селу Кута усмртио коња
У Њујорку започела свјетска кампања Меморијалног центра о страдању српског народа У Њујорку започела свјетска кампања Меморијалног центра о страдању српског народа
Најчитаније
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    20h 42m
    1
  • Кључеви „Volkswagen T-Roca“ уручени добитници м:тел наградне игре „Никад лакше до аута“
    4h 27m
  • Данас исплата борачког додатка и социјалних давања за јун
    6h 36m
    2
  • СДС: Јавност тражи јасне одговоре о рацији на Палама
    2h 40m
    0
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    29m
    0