Полиција се огласила о дојави о бомби у Градској управи Бањалука

25.01.2024. 09:53
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Полицијској управи Бањалука јутрос у 8.28 пријављено је да је у просторијама Градске управе града Бањалука постављена бомба, речено је “Независним” из полиције.

Како су додали, припадници Полицијске управе Бањалука су на лицу мјеста.

Они предузимају све мјере и радње у складу са Упутством о поступању припадника МУП-а у случају пријетње постављеном експлозивном направом или неким другим опасним средством.

Коментари 0
Повезане вијести
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    23h 19m
    0
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    4h 20m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    4h 6m
    0
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    23h 59m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    5h 27m
    0