Полиција се огласила о дојави о бомби у Градској управи Бањалука

25.01.2024. 09:53
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Полицијској управи Бањалука јутрос у 8.28 пријављено је да је у просторијама Градске управе града Бањалука постављена бомба, речено је “Независним” из полиције.

Како су додали, припадници Полицијске управе Бањалука су на лицу мјеста.

Они предузимају све мјере и радње у складу са Упутством о поступању припадника МУП-а у случају пријетње постављеном експлозивном направом или неким другим опасним средством.

Коментари 0
Повезане вијести
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    14h 20m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    8h 19m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    6h 25m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    15h 16m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 57m
    0