Полиција се огласила о дојави о бомби у Градској управи Бањалука

25.01.2024. 09:53
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Полицијској управи Бањалука јутрос у 8.28 пријављено је да је у просторијама Градске управе града Бањалука постављена бомба, речено је “Независним” из полиције.

Како су додали, припадници Полицијске управе Бањалука су на лицу мјеста.

Они предузимају све мјере и радње у складу са Упутством о поступању припадника МУП-а у случају пријетње постављеном експлозивном направом или неким другим опасним средством.

Коментари 0
Повезане вијести
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    1h 29m
    0
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 43m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    1h 33m
    0
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    15h 3m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    21h 53m
    0