Полиција се огласила о дојави о бомби у Градској управи Бањалука

25.01.2024. 09:53
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Полицијској управи Бањалука јутрос у 8.28 пријављено је да је у просторијама Градске управе града Бањалука постављена бомба, речено је “Независним” из полиције.

Како су додали, припадници Полицијске управе Бањалука су на лицу мјеста.

Они предузимају све мјере и радње у складу са Упутством о поступању припадника МУП-а у случају пријетње постављеном експлозивном направом или неким другим опасним средством.

Коментари 0
Повезане вијести
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    2h 11m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    8h 1m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    9h 1m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    8h 35m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    9h 59m
    0