Полиција спроводи акцију "Дар 1": Претреси на 17 локација

12.08.2020. 08:53
0
ИЗВОР: СРНА

У току су претреси на 17 локација на подручју Кантона Сарајево, Зеничко-добојског кантона и Источног Сарајева у оквиру полицијске акције "Дар један" усмјерене на расвјетљавање кривичних дјела са обиљежјима корупције, саопштено је из МУП-а Кантона Сарајево.

Акција се спроводи под надзором Тужилаштва Кантона Сарајево у сарадњи са Управом полиције МУП-а Зеничко-добојског кантона, Полицијском управом Источно Сарајево и уз техничку асистенцију Обавјештајно-безбједносне агенције БиХ.

Претреси се врше с циљем прикупљања доказа и проналаска предмета који се доводе у везу са извршеним кривичним дјелима, наводи се у саопштењу.

Више информација биће познато по окончању акције.

Коментари 0
Повезане вијести
Повратници у Трубару у страху након пљачки и обијања цркве Повратници у Трубару у страху након пљачки и обијања цркве
Др Сања Комленовић нови специјалиста хематологије у Болници „Србија“ Др Сања Комленовић нови специјалиста хематологије у Болници „Србија“
Данас исплата накнада корисницима борачко-инвалидске заштите Данас исплата накнада корисницима борачко-инвалидске заштите
Најчитаније
  • Дан када је океан прогутао „непотопиви“ Титаник
    15h 1m
    3
  • Др Сања Комленовић нови специјалиста хематологије у Болници „Србија“
    13h 43m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    9h 34m
    0
  • Лијепа слика младих: Студенти ЕТФ-а уредили околину факултета
    9h 51m
    2
  • Београдско „Коло“ у Палама
    13h 16m
    0