Полиција у ресторану затекла 238 особа, власник кажњен са 5.800 КМ

14.02.2021. 16:09
3
ИЗВОР: ТАНЈУГ

Инспекција и полиција Кантона Сарајево синоћ су у оквиру појачане контроле рада угоститељских објеката у оквиру епидемиолошких мјера, у ресторану на подручју Вогошће затекли 238 особа.

Инспектори су власнику објекта изрекли новчане казне у укупном износу од 5.800 конвертибилних марака (2.900 евра) и затворили објекат због утврђених неправилности.

Сви присутни гости су до 23.00 удаљени из објекта, након чега је објекат запечаћен.

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    Boss 16.02.2021. 20:38
    Pravo na izbor,pravo na zivot I pravo na slobodu. PLandemija je smisljena da bi maltretirali narod i prervorili ih u robove novog doba
  • Generic placeholder image
    Anonimna 14.02.2021. 20:36
    Ali pored vlasnika i svakog gosta treba kazniti po sto KM najmanje
  • Generic placeholder image
    Mirče 14.02.2021. 19:25
    Uvijek i stalno je ovakva situacija od ovog hype od covid19, al'eto dobro je da nekad nekad urade i ovo...
Повезане вијести
Злочин у Граховишту 1992. године Злочин у Граховишту 1992. године
Годишњица протјеривања Срба из Вогошће Годишњица протјеривања Срба из Вогошће
Мићо Влаховић Кроки - херој Вогошће Мићо Влаховић Кроки - херој Вогошће
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    18h 5m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    19h 22m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    19h 43m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    17h 27m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    10h 56m
    2