Полицијски час прекршило 16 лица

21.05.2020. 10:55
0
ИЗВОР: Srna

Закључак Републичког штаба за ванредне ситуације о ограничењу и забрани кретања лица на јавним површинама од 22.00 до 5.00 часова у протекла 24 часа прекршило је 16 грађана у Републици Српској, саопштено је из Министарства унутрашњих послова /МУП/ Српске.

Из МУП-а су подсјетили да су од ове забране изузета лица којима послодавац изда потврду о потреби кретања због несметаног обављања рада и којима МУП изда дозволу за кретање.

Полицијски службеници су у протекла 24 часа затекли 39 лица која нису користила заштитну маску на јавним површинама и њима је уручен прекршајни налог.

Из МУП-а Српске апелују да грађани поштују закључак Републичког штаба за ванредне ситуације о обавезном спровођењу мјера ради превенције ширења вируса корона.

Коментари 0
Повезане вијести
Српска богатија за 15 беба Српска богатија за 15 беба
Поскупљење струје већ утицало на стање на тржишту Поскупљење струје већ утицало на стање на тржишту
За десет година скоро 45 одсто више аутомобила у Српској За десет година скоро 45 одсто више аутомобила у Српској
Најчитаније
  • Историја и развој информативних гласила и служби у Палама
    22h 5m
    0
  • Вјештаци медицинске струке сагласни да Дудаковић није способан за суђење
    19h 5m
    13
  • Притвор мушкарцу осумњиченом за покушај убиства у Источном Новом Сарајеву
    14h 59m
    1
  • ИРБ РС планира изнајмити пијацу на Палама
    22h 45m
    0
  • Никола Поповац и Дејан Ђерић трче за помоћ онима којима је најпотребнија
    14h 2m
    0