Полицијском службенику прекинут радни однос

14.09.2023. 11:40
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Министарство унутрашњих послова /МУП/ Републике Српске прекинуло је радни однос са полицијским службеником чији су иницијали М.Г. због теже повреде радне дужности, саопштено је данас из МУП-а.

- М.Г. је изречена дисциплинска мјера прекид радног односа због теже повреде радне дужности - понашање у или изван службе које нарушава углед МУП-а - наводи се у саопштењу.

Поступак против М.Г. спровела је дисциплинска комисија Одјељења за првостепени дисциплински поступак МУП-а Српске.

Коментари 0
Повезане вијести
Од данас веће казне за возаче на путевима у БиХ Од данас веће казне за возаче на путевима у БиХ
Упозорење грађанима на лажне СМС поруке о саобраћајним казнама Упозорење грађанима на лажне СМС поруке о саобраћајним казнама
Соколац: Oбиљежaвање 34 године од прве смотре милиције Соколац: Oбиљежaвање 34 године од прве смотре милиције
Најчитаније
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    21h 7m
    1
  • Кључеви „Volkswagen T-Roca“ уручени добитници м:тел наградне игре „Никад лакше до аута“
    4h 52m
  • СДС: Јавност тражи јасне одговоре о рацији на Палама
    3h 5m
    0
  • Данас исплата борачког додатка и социјалних давања за јун
    7h 1m
    2
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    54m
    0