Помозимо осмогодишњој Анастасији Лакић

12.01.2023. 12:09
0
ИЗВОР: katera.news

Осмогодишња Анастасија Лакић из Бијељине обољела је од акутне лимфобластне леукемије високог ризика и тренутно се налази на лијечењу на Универзитетском Клиничком Центру Бања Лука и потребна јој је наша помоћ, како би наставила лијечење у Њемачкој.

Постоје моменти када требамо сви прећи са ријечи на дјела, показати хуманост и солидарност, те директно учествовати у спашавању једног младог живота.

Анастасијина мама Јована је у другом стању, а, поред Анастасије, Лакићи имају и сина Александра који иде у пети разред основне школе.

Заједнички, покажимо људскост и помозимо Анастасији и њеној породици да преброде ове тешке тренутке.

Сви који желе да помогну да мала Анастасија оздрави, средства могу уплатити на рачун: 567-343-50004689-28 (Јована Лакић)

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче
МД студио организује хуманитарну акцију за Драгана Мацана МД студио организује хуманитарну акцију за Драгана Мацана
Најчитаније
  • Град Катера у Босни
    6h 6m
    7
  • Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер
    20h 26m
    1
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    18h 36m
    3
  • Мирончук Сергеј Александрович, руски добровољац који је дао живот за Републику Српску (ФОТО)
    6h 5m
    23
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    7h 5m
    0