Постављени сталци за бицикла у ОШ "Србија"

13.09.2021. 18:34
0
ИЗВОР: Катера

Руководство Основне школе "Србија" из Пала обезбиједило је набавку сталака за паркирање бицикала, који је постављен у школском дворишту.

Директор школе Сања Марковић рекла је за Катеру да ће могућност кориштења ових сталака имати ученици који у школу долазе бициклима, а живе у насељима која су доста удаљена од центра Пала.

Марковићева је истакла да свакодневно настоје да побољшају услове боравка дјеце у овој основној школи, те додаје су након разговора са ученицима сазнали да велики број њих има потребу да бициклом долази у школу, због чега су ови сталци били неопходни.

Коментари 0
Повезане вијести
Успјешно реализован Еко камп „Романија зове“ (ФОТО) Успјешно реализован Еко камп „Романија зове“ (ФОТО)
Вриједне ручице и паметне главице ученика ОШ „Србија“ покренуле школски часопис “Ћирилко“ Вриједне ручице и паметне главице ученика ОШ „Србија“ покренуле школски часопис “Ћирилко“
Ученици ОШ „Србија“ трећи на републичком такмичењу „Дјеца у саобраћају 2024“ Ученици ОШ „Србија“ трећи на републичком такмичењу „Дјеца у саобраћају 2024“
Најчитаније
  • Жена погинула у слијетању возила у кањон Рзава
    9h 17m
    0
  • Источно Ново Сарајево побједник овогодишњег фестивала "Ритам Европе"!
    14h 49m
    0
  • У Источном Сарајеву почела манифестација „Дани тикве“ (ФОТО)
    10h 24m
    0
  • Годишњица устоличења патријарха Иринеја у Пећкој Патријаршији
    13h 59m
    0
  • Прва награда на "Данима тикве" припала Миланку Станојевићу из Фоче
    4h 59m
    0