Потписан споразум о посвећености у борби против говора мржње

25.05.2022. 17:49
0
ИЗВОР: katera.news

Представници Општине Источна Илиџа потписали су споразум о посвећености у борби против говора мржње и других облика негативних порука на друштвеним мрежама.

У оквиру пројекта "Друштвени медији за мир" који проводи Унеско уз помоћ Европске уније споразуме су потписали начелници и градоначелници из тридесет локалних заједница Републике Српске и ФБиХ, саопштено је из ове општине.

Потписивању је присуствовао замјеник начелника Мирослав Лучић, који је још једном истакао опредијељеност Општине Источна Илиџа да својим дјеловањем, па и кроз овакве видове сарадње, подстиче слободу говора, а утиче на смањивање говора мржње на друштвеним мрежама.

Коментари 0
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО) Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    10h 50m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    9h 1m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    12h 33m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    13h 47m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    1h 28m
    0