Потписан споразум о посвећености у борби против говора мржње

25.05.2022. 17:49
0
ИЗВОР: katera.news

Представници Општине Источна Илиџа потписали су споразум о посвећености у борби против говора мржње и других облика негативних порука на друштвеним мрежама.

У оквиру пројекта "Друштвени медији за мир" који проводи Унеско уз помоћ Европске уније споразуме су потписали начелници и градоначелници из тридесет локалних заједница Републике Српске и ФБиХ, саопштено је из ове општине.

Потписивању је присуствовао замјеник начелника Мирослав Лучић, који је још једном истакао опредијељеност Општине Источна Илиџа да својим дјеловањем, па и кроз овакве видове сарадње, подстиче слободу говора, а утиче на смањивање говора мржње на друштвеним мрежама.

Коментари 0
Повезане вијести
Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин" Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин"
Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    5h 0m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    11h 50m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    10h 50m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    11h 24m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    12h 48m
    0