Потврђена оптужница против лица због напада на дједа и бабу

03.10.2023. 15:12
0
ИЗВОР: srna.rs

Основни суд на Сокоцу потврдио је оптужницу против Д.Р. који је оптужен да је дрогиран напао свог дједа и бабу на подручју Источне Илиџе.

Притвор оптуженом може трајати до изрицања првостепене пресуде, а најдуже једну годину, с тим да ће Основни суд свака два мјесеца вршити контролу оправданости даљег трајања.

Д.Р. је притвор продужен због бојазни да ће, уколико се нађе на слободи, поновити кривично дјело или ће учинити друго за које се може изрећи казна затвора од три године или тежа.

Он је оптужен да је дрогиран пријетио дједу чији су иницијали Р.Б. и баби Р.Г. да ће их убити, полупао ствари по кући, те дједа повриједио ножем, а бабу поломљеним посуђем и затим побјегао.

Ово кривично дјело насиље у породици или породичној заједници догодило се 30. августа на подручју општине Источна Илиџа, саопштено је из Окружног јавног тужиалштва у Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Потврђена оптужница за убиство двогодишње Данке Илић Потврђена оптужница за убиство двогодишње Данке Илић
Потврђена оптужница против мушкарца који је претукао супругу у Источној Илиџи Потврђена оптужница против мушкарца који је претукао супругу у Источној Илиџи
Потврђена оптужница због паљења аутомобила на Палама Потврђена оптужница због паљења аутомобила на Палама
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    20h 9m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    1h 10m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    2h 12m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    19h 55m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    16h 24m
    0