Потврђена оптужница против власнице чији су пси изуједали жену

15.04.2024. 10:41
0
ИЗВОР: srna.rs

Општински суд у Сарајеву потврдио је оптужницу против Татјане Пуст Лагод, чији су пси изуједали жену и нанијели јој тешке повреде, саопштено је из Тужилаштва Кантона Сарајево.

Она је оптужена да је 4. октобра 2021. године у Улици Куловића у Сарајеву у заједнички простор зграде, без надзора пустила два пса расе ротвајлер који су напали жену у хаустору.

Лагодову оптужница терети за тешко кривично дјело против опште безбједности људи и имовине.

Коментари 0
Повезане вијести
Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
Најчитаније
  • Убиство судије Илића
    1h 52m
    48
  • "Љубав је ваљда једина ствар на свету коју не треба објашњавати ни тражити јој разлог“
    1h 32m
    0
  • Којић затражио објашњење МУП-а о полицијској акцији у дискотеци „Енигма“
    44m
    0
  • Паљанка Софија Шкипина први дипломирани економиста са просјеком 10,00 у историји факултета
    1h 59m
    1
  • Потписани уговори са ученицима, добитницима финансирања и суфинансирања трошкова полагања возачког испита
    22h 36m
    0