Потврђена оптужница због насиља у породици у Источној Илиџи

07.11.2024. 15:20
2
ИЗВОР: srna.rs

Основни суд на Сокоцу потврдио је оптужницу против мушкарца чији су иницијали А.Ђ., због кривичног дјела насиље у породици или породичној заједници, објавило је Окружно јавно тужилаштво у Источном Сарајеву.

Оптужницом се А.Ђ. ставља на терет, да је половином јуна прошле године у изнајмљеном стану у Источној Илиџи са 2,21 промилом алкохола у крви, физички напао ванбрачну супругу иницијала М.Б, ухвативши је једном руком за врат, а другом за лице, пријетећи да ће је бацити са балкона.

М.Б. је том приликом задобила тјелесне повреде – површно оштећење десне половине врата, црвенило коже десне ушне шкољке и нагњечење на обје подлактице.

Оптужени је примјеном насиља, дрским и безобзирним понашањем угрозио спокојство, тјелесни интегритет и душевно здравље члана своје породице.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    J.D. 07.11.2024. 16:16
    @Vuxan Aldin Đogić
  • Generic placeholder image
    Vuxan 07.11.2024. 15:55
    Zašto ne napišete puno ime i prezime da znamo koji je bolesnik i nasilnik među nama.
Повезане вијести
"Марш одбране" на Илињачу 21. јула "Марш одбране" на Илињачу 21. јула
Програм манифестације „4. август – да се не заборави“ Програм манифестације „4. август – да се не заборави“
Карта у једном правцу за Србе протјеране из Сарајева, Херцеговине и Средње Босне Карта у једном правцу за Србе протјеране из Сарајева, Херцеговине и Средње Босне
Најчитаније
  • Јелићева: Студије у Русији, а знање за Републику Српску
    22h 19m
    0
  • Предложено да се млађима од 14 година забрани вожња тротинета у БиХ
    21h 55m
    3
  • Кћерка Бранка Пантелића Пантера, легендарног команданта – „Мој тата је био лудо храбар човјек, био је прави“
    22h 41m
    0
  • Жртва палих бораца не смије бити заборављена
    18h 29m
    1
  • Одржан паљански „Монмартр“ (ФОТО)
    15h 21m
    0