Пожар у Бањалуци: У стану пронађено беживотно тијело жене

16.07.2020. 19:24
0
ИЗВОР: Nezavisne

Једна особа смртно је страдала у пожару који се догодио данас у стану у бањалучкој Улици Краља Петра II, саопштили су бањалучки ватрогасци.

- Доласком на лице мјеста и насилним уласком у стан који је био испуњен димом од загоријеле посуде на шпорету, пронађена је старија особа без знакова живота - навели су из Ватрогасне бригаде Бањалука којој је пожар пријављен у 17.20 часова.

На интервенцији је учествовало пет ватрогасаца и једно возило.

Припадници службе Хитне помоћи и МУП-а РС су на лицу мјеста.

Коментари 0
Повезане вијести
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    18h 52m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    55m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    18h 38m
    1
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    19h 59m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    17h 15m
    0