Пожар у Бањалуци: У стану пронађено беживотно тијело жене

16.07.2020. 19:24
0
ИЗВОР: Nezavisne

Једна особа смртно је страдала у пожару који се догодио данас у стану у бањалучкој Улици Краља Петра II, саопштили су бањалучки ватрогасци.

- Доласком на лице мјеста и насилним уласком у стан који је био испуњен димом од загоријеле посуде на шпорету, пронађена је старија особа без знакова живота - навели су из Ватрогасне бригаде Бањалука којој је пожар пријављен у 17.20 часова.

На интервенцији је учествовало пет ватрогасаца и једно возило.

Припадници службе Хитне помоћи и МУП-а РС су на лицу мјеста.

Коментари 0
Повезане вијести
Бачена експлозивна направа на кафић "Мока" у Источном Новом Сарајеву Бачена експлозивна направа на кафић "Мока" у Источном Новом Сарајеву
Помозимо Мијовићима из Пала да санирају штету од пожара (ФОТО) Помозимо Мијовићима из Пала да санирају штету од пожара (ФОТО)
Отац и син из Лакташа освајају Килиманџаро за Сергеја Отац и син из Лакташа освајају Килиманџаро за Сергеја
Најчитаније
  • Безгранично. Бесмртно.
    10h 54m
    7
  • Србин из Источног Сарајева сениорски првак Републике Србије
    21h 48m
    1
  • Годишњица протјеривања Срба из Вогошће
    2h 27m
    39
  • Свадбене сале у Републици Српској готово распродате
    2h 53m
    0
  • Шкобо: Устав из 1992. године - израз одлучности Срба да опстану на свом простору
    9h 38m
    2