Пожар у Бањалуци: У стану пронађено беживотно тијело жене

16.07.2020. 19:24
0
ИЗВОР: Nezavisne

Једна особа смртно је страдала у пожару који се догодио данас у стану у бањалучкој Улици Краља Петра II, саопштили су бањалучки ватрогасци.

- Доласком на лице мјеста и насилним уласком у стан који је био испуњен димом од загоријеле посуде на шпорету, пронађена је старија особа без знакова живота - навели су из Ватрогасне бригаде Бањалука којој је пожар пријављен у 17.20 часова.

На интервенцији је учествовало пет ватрогасаца и једно возило.

Припадници службе Хитне помоћи и МУП-а РС су на лицу мјеста.

Коментари 0
Повезане вијести
Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“ Проглашено ванредно стање у Мостару због пожара на депонији „Уборак“
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Најчитаније
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    20h 57m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    23h 49m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    13h 35m
    0
  • Ненад Вуковић појачање Покрета сигурна Српска
    19h 5m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    17h 59m
    0