Предложен притвор лицу због посједовања спида

05.12.2024. 11:30
0
ИЗВОР: srna.rs

Окружно јавно тужилаштво у Источном Сарајеву поднијело је Основном суду на Сокоцу приједлог за одређивање притвора лицу чији су иницијали К.К. код којег је пронађено око килограм спида.

У насељу Добриња у Источној Илиџи у уторак, 3. децембра, у аутомобилу "пежо" који користи К.К. пронађено је око килограм спида намијењеног за даљу продају, саопштено је из Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву.

Ово лице осумњичено је за кривично дјело неовлаштена производња и промет дроге.

Притвор је предложен због опасност да ће боравком на слободи утицати на свједоке, поновити кривично дјело или починити друго.

Коментари 0
Повезане вијести
Љетни турнир у футсалу "Војковићи 2026" од 20. до 30. августа Љетни турнир у футсалу "Војковићи 2026" од 20. до 30. августа
Поднесен извјештај против лица из Источне Илиџе због наношења тјелесне повреде Поднесен извјештај против лица из Источне Илиџе због наношења тјелесне повреде
Лице из Источне Илиџе ухапшено због пријетњи ватреним оружјем Лице из Источне Илиџе ухапшено због пријетњи ватреним оружјем
Најчитаније
  • Како топлотни талас утиче на људски организам?
    5h 50m
    3
  • Годишњица Церске битке
    16h 21m
    3
  • Лице из Источне Илиџе ухапшено због пријетњи ватреним оружјем
    13h 52m
    0
  • Поднесен извјештај против лица из Источне Илиџе због наношења тјелесне повреде
    13h 36m
    1
  • Четири сестре, четири портрета: Какве су биле кћерке посљедњег руског императора Николаја II
    7h 50m
    0