Predložen pritvor licu zbog posjedovanja spida

05.12.2024. 11:30
0
IZVOR: srna.rs

Okružno javno tužilaštvo u Istočnom Sarajevu podnijelo je Osnovnom sudu na Sokocu prijedlog za određivanje pritvora licu čiji su inicijali K.K. kod kojeg je pronađeno oko kilogram spida.

U naselju Dobrinja u Istočnoj Ilidži u utorak, 3. decembra, u automobilu "pežo" koji koristi K.K. pronađeno je oko kilogram spida namijenjenog za dalju prodaju, saopšteno je iz Okružnog javnog tužilaštva u Istočnom Sarajevu.

Ovo lice osumnjičeno je za krivično djelo neovlaštena proizvodnja i promet droge.

Pritvor je predložen zbog opasnost da će boravkom na slobodi uticati na svjedoke, ponoviti krivično djelo ili počiniti drugo.

Komentari 0
Povezane vijesti
Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
Klanac - mjesto gdje je istorija ispisana žrtvom Klanac - mjesto gdje je istorija ispisana žrtvom
Počela manifestacija „Dani Kasindolskog bataljona“ (FOTO) Počela manifestacija „Dani Kasindolskog bataljona“ (FOTO)
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    14h 48m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    16h 5m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    16h 26m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    14h 10m
    0
  • Klanac - mjesto gdje je istorija ispisana žrtvom
    17h 37m
    0