Предложен притвор за лице код којег је у Источном Новом Сарајеву пронађена дрога

03.03.2025. 14:05
0
ИЗВОР: srna.rs

Окружно јавно тужилаштво у Источном Сарајеву поднијело је Основном суду на Сокоцу приједлог за одређивање притвора лицу чији су иницијали А.Х. због основане сумње да је починило кривично дјело неовлаштена производња и промет дроге, саопштено је из овог тужилаштва.

У Источном Новом Сарајеву приликом претреса аутомобила "мерцедес", којег је користило ово лице, у петак, 28. фебруара, пронађени су провидна вакумирана кеса са спидом, димензија 20 пута 18 центиметара и један пакет облијепљен провидном фолијом, четвртастог облика, са марихуаном димензија 28 пута 27 центиметара.

Мјере притвора предложене су јер постоји опасност да ће А.Х. боравком на слободи имати прилику и утицати на свједоке, те уништити, сакрити, измијенити доказе или трагове важне за кривични поступак или да ће поновити исто кривично дјело или да ће учинити друго за које се може изрећи казна затвора од три године или тежа казна.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра почиње манифестација "Принципови дани" Сутра почиње манифестација "Принципови дани"
Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву
„Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву 30. јуна „Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву 30. јуна
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    20h 35m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    1h 36m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    2h 38m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    20h 21m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    16h 50m
    0