Предсједништво СДС-а: „Због бројних нерегуларности уложићемо приговоре и за остале нивое власти“

25.10.2022. 16:03
ИЗВОР: katera.news

На сједници Предсједништва Српске демократске странке, одржаној данас у Бањалуци, одлучено је да ће ова странка уложити приговоре и за остале нивое власти у складу са законским роком који је прописала Централна изборна комисија, везано за утврђене резултате, а који истиче вечерас.

Из СДС-а поручују да прате процес поновног пребројавања за ниво предсједника Републике Српске и да ће са свим релевантним подацима у наредним данима излазити пред јавност.

- Утврђене су бројне нерегуларности приликом гласања и за друге нивое власти: Народну скупштину, Представнички дом ПС БиХ и српског члана Предсједништва БиХ - истичу у Српској демократској странци.

Предсједништво СДС-а закључило је да ће СДС учествовати на посебној сједници Народне скупштине Републике Српске која ће бити одржана сутра.

Коментари за ову вијест су искључени.
Повезане вијести
ЦИК: Општи избори у БиХ заказани за 4. октобар ЦИК: Општи избори у БиХ заказани за 4. октобар
ЦИК БиХ расписује опште изборе ЦИК БиХ расписује опште изборе
ЦИК казнио 42 члана бирачких одбора ЦИК казнио 42 члана бирачких одбора
Најчитаније
  • Марш „Бесмртног пука“ у суботу на Палама
    19h 5m
    0
  • Данас Марковдан
    7h 21m
    0
  • У Српској сутра нерадни дан
    7h 32m
    0
  • Неисправан мед из БиХ и Хрватске
    23h 12m
    0
  • Спасовданскe свечаности у Источном Новом Сарајеву
    2h 16m
    0