Представљање књиге монаха Теодосија и два документарна филма у Хан Пијеску

25.11.2024. 17:07
0
ИЗВОР: katera.news

Професор књижевности Бошко Милосављевић из Београда гостоваће сутра и у сриједу, 27. новембра, у Дому културе у Хан Пијеску гдје ће говорити о књизи монаха Теодосија "Додир" и присуствовати приказивању ауторских документарних филмова "Свети Јаков Тумански" и "Доброчинитељ".

Милосављевић ће сутра представити збирку приповједака монаха Теодосија "Додир" уз његов благослов, које прате традицију хиландарских монаха, писаца, али већи дио има мотиве који су везани за један давни, свјетовни, али свепрожимајући живот.

Промоција почиње у 19.00 часова у Дому културе.

У сриједу, 27. новембра, на Хан Пијеску ће бити представљени ауторски документарни филмови професора Милосављевића "Свети Јаков Тумански" и "Доброчинитељ".

Приказивање документарних филмова аутора Милосављевиће почеће од 18.00 часова у Дому културе.

Организатор гостовања професора Милосављевића је Центар за омладину и спорт "Поглед".

  • Слика
  • Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Одговорним понашањем купача и управљача купалиштима избјећи несреће Одговорним понашањем купача и управљача купалиштима избјећи несреће
Наредних дана још топлије, могуће обарање рекорда Наредних дана још топлије, могуће обарање рекорда
Отворена изложба фотографија ,,Јавор планином 5'' у Хан Пијеску Отворена изложба фотографија ,,Јавор планином 5'' у Хан Пијеску
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    8h 54m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    9h 17m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    6h 12m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    12h 46m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    8h 22m
    0