Представљени ризици кориштења снус и вејп производа у Основној школи „Свети Сава“

17.10.2023. 12:01
0
ИЗВОР: katera.news

У Основној школи „Свети Сава“ у Источном Новом Сарајеву у уторак, 10. октобра, одржано је предавање на тему „Ризици кориштења снус и вејп производа“.

Предавање за ученике деветог разреда организовано је у  сарадњи са Средњом школом „28. јуни“ Источно Ново Сарајево, с циљем промоције здравог начина живота као и подизања свијести о штетним посљедицама конзумирања ових производа.

- Кроз ово предавање ученици су добили информације о доступним превентивним мјерама за престанак конзумирања снуса и вејпа, као и о подршци особама које желе да прекину ове штетне навике. Захваљујемо се нашим средњошколцима и њиховој професорици Ани Савић на овом изузетно поучном предавању – поручили су из Основне школе „Свети Сава“.

Слика

Фото: ossvetisavains.wixsite.com

Коментари 0
Повезане вијести
Мјесец борбе против карцинома дојке у Средњој школи "28. јуни" (ФОТО) Мјесец борбе против карцинома дојке у Средњој школи "28. јуни" (ФОТО)
СШ „28. јуни“ обиљежила Дан српског јединства, слободе и националне заставе (ФОТО) СШ „28. јуни“ обиљежила Дан српског јединства, слободе и националне заставе (ФОТО)
Др Ранко Рајовић у Рогатици: Родитељи праве грешке из љубави Др Ранко Рајовић у Рогатици: Родитељи праве грешке из љубави
Најчитаније
  • Митровданска офанзива - 5.000 српских војника побиједило 40.000 непријатеља (ВИДЕО)
    6h 16m
    20
  • Љубав Српкиње и аустроугарског официра у вријеме ослобођења Сарајева
    15h 41m
    18
  • Како је Сарајево дочекало ослободиоце 1918.
    12h 40m
    3
  • На данашњи дан рођен Вук Стефановић Караџић
    4h 55m
    0
  • Улица које више нема: Обала Степе Степановића
    14h 38m
    2