Преговори од којих "зависи судбина БиХ" воде се иза затворених врата луксузног хотела у Неуму

30.01.2022. 10:03
0
ИЗВОР: Катера

У Неуму ће данас, посљедњег дана преговора о измјенама изборног закона, коначно пасти одлука, односно знаће се да ли има или нема договора о овом питању.

Медији у ФБиХ пишу да би се данас око 11.00 часова требало знати шта су иза затворених врата једног од луксузнијих хотела на бх. приморју договорили преговарачи, политички лидери, експерти и међународни посредници.

Још увијек је непознаница је ли приказани оптимизам заиста заснован на напретку у договорима и могућем споразуму.

Осим вијести да преговори иду даље, те како су неопходне одређене измјене Устава да би се испоштовале пресуде Европског суда за људска права, ниједна значајна новост није изречена.

Подсјећамо, већ трећи дан у лускузном хотелу у Неуму воде се преговори од којих, према мишљењу неких аналитичара, "зависи судбина БиХ".

Коментари 0
Повезане вијести
Инфлација у БиХ јача него у већини ЕУ земаља Инфлација у БиХ јача него у већини ЕУ земаља
Доња Јабланица годину дана послије Доња Јабланица годину дана послије
Годину дана од поплава у Јабланици, Коњицу и Фојници Годину дана од поплава у Јабланици, Коњицу и Фојници
Најчитаније
  • Страшна несрећа на ауто-путу: Погинуле мајка и беба из БиХ
    11h 20m
    0
  • На данашњи дан умрла Милунка Савић
    15h 32m
    0
  • Пети октобар 25 година касније - дан који је промијенио Србију
    15h 27m
    4
  • У Чаклама сутра парастос убијеним српским борцима
    12h 24m
    3
  • Страдање херцеговачких Срба у Великом рату: Терор који су покушали да заташкају
    15h 42m
    5