Прекршајна пријава због недоличног понашања

05.10.2019. 10:17
0
ИЗВОР: Srna

Полицијска станица Источна Илиџа поднијела је Основном суду Соколац захтјев за покретање прекршајног поступка против лица чији су иницијали П.Н. из Источног Новог Сарајева због недоличног понашања.

Полицијски службеници су на основу снимака објављених на интернету на којима се непознато лице недолично понаша, утврдили идентитет тог лица и против њега предузели законом предвиђене мјере и радње, саопштено је из Полицијске управе Источно Сарајево.

Захтјев за покретање прекршајног поступка против лица чији су иницијали П.Н. из Источног Новог Сарајева поднесен је суду због почињеног прекршаја из члана седам Закона о јавном реду и миру Републике Српске.

Коментари 0
Повезане вијести
Застава Српске завијорила се на јарболу у Палама Застава Српске завијорила се на јарболу у Палама
Нова тифлотехничка помагала за већу самосталност слијепих Нова тифлотехничка помагала за већу самосталност слијепих
Милош Божовић наставља лијечење у Загребу Милош Божовић наставља лијечење у Загребу
Најчитаније
  • Полиција саопштила да није употријебила силу током службених радњи на Палама
    21h 35m
    53
  • Убиство судије Илића
    16h 20m
    48
  • Застава Српске завијорила се на јарболу у Палама
    15h 55m
    3
  • У Њујорку започела свјетска кампања Меморијалног центра о страдању српског народа
    15h 5m
    0
  • Трново: Операција “Лукавац 93” била кључна за територијалну повезаност Српске
    13h 33m
    0