Претреси кућа код три лица из Рогатице

19.05.2021. 11:34
0
ИЗВОР: Катера

Полицијски службеници Полицијске станице Рогатица, јуче су на основу наредбе Основног суда у Вишеграду извршили претрес кућа и помоћних објеката које користе лица Б.Б., Г.К. и Д.М. сви из Рогатице, а у вези са кривичним дјелима „Незаконит лов“ и  „Недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја“.

Приликом претреса код наведених лица пронађено је и одузето укупно два ловачка карабина, двије ловачке пушке и 64 комада метака различитог калибра.

Након документовања предмета, против наведених лица ће Окружном јавном тужилаштву Источно Сарајево бити достављен извјештај о почињеним кривичним дјелима „Недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја“.

Коментари 0
Повезане вијести
Ускоро нова борба Милана Кадлеца – У тешкој категорији са ривалом из Хрватске Ускоро нова борба Милана Кадлеца – У тешкој категорији са ривалом из Хрватске
У току претреси на 13 локација, осам лица ухапшено У току претреси на 13 локација, осам лица ухапшено
Опљачкана бензинска пумпа у Источној Илиџи Опљачкана бензинска пумпа у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Фирма “Konstrukcije Monting” запошљава раднике у стални радни однос
    12h 58m
    3
  • У току претреси на 13 локација, осам лица ухапшено
    13h 29m
    2
  • Свети Петар Дабробосански – заштитник града Источно Сарајево
    16h 55m
    2
  • Преминуо мали Гаврило, дјечак који је прије неколико година ујединио Србију
    5h 38m
    0
  • Обавјештење о планираним прекидима електричне енергије за сутра
    6h 20m
    0