Превентивна кампања „Лако је алкохол одбити“ у СШЦ "Пале"

24.12.2024. 09:01
0
ИЗВОР: katera.news

У оквиру превентивне кампање „Лако је алкохол одбити“, представници општине Пале и Полицијске управе Источно Сарајево посјетиће Средњошколски центар „Пале“ и ученицима подијелити промотивни материјал и одржати предавање о овој теми.

Превентивну кампању под називом „Лако је алкохол одбити“ заједнички проводе Министарство саобраћаја и веза Републике Српске, Министарство унутрашњих послова Републике Српске, Агенција за безбједност саобраћаја, Ауто-мото савез, јединице локалне самоуправе, међу којима је и општина Пале.

Циљ кампање је повећање нивоа безбједности саобраћаја у Српској кроз смањење броја учесника у саобраћају под дејством алкохола.

 Предавање је заказано данас у 12.15 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
„Касперијада“ сутра у Палама „Касперијада“ сутра у Палама
Општина Пале: Обавјештење Општина Пале: Обавјештење
Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    1h 7m
    35
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    16h 4m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    23h 37m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    16h 29m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    20h 22m
    0