Превентивна кампања „Лако је алкохол одбити“ у СШЦ "Пале"

24.12.2024. 09:01
0
ИЗВОР: katera.news

У оквиру превентивне кампање „Лако је алкохол одбити“, представници општине Пале и Полицијске управе Источно Сарајево посјетиће Средњошколски центар „Пале“ и ученицима подијелити промотивни материјал и одржати предавање о овој теми.

Превентивну кампању под називом „Лако је алкохол одбити“ заједнички проводе Министарство саобраћаја и веза Републике Српске, Министарство унутрашњих послова Републике Српске, Агенција за безбједност саобраћаја, Ауто-мото савез, јединице локалне самоуправе, међу којима је и општина Пале.

Циљ кампање је повећање нивоа безбједности саобраћаја у Српској кроз смањење броја учесника у саобраћају под дејством алкохола.

 Предавање је заказано данас у 12.15 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
„Касперијада“ у суботу у Палама „Касперијада“ у суботу у Палама
Којић одговорио Додику: „Поново сте се Пала сјетили у изборној години“ Којић одговорио Додику: „Поново сте се Пала сјетили у изборној години“
Спортска игралиша у Палама блистају новим сјајем Спортска игралиша у Палама блистају новим сјајем
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    18h 45m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    16h 51m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    14h 23m
    0
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    18h 32m
    0
  • Историја исписана у Палама: Традиционални 3х3 турнир на вишем, Quest нивоу
    1h 38m
    0