Преврнуо се комби који је возио дјецу из вртића: Двоје малишана у болници

09.04.2024. 17:11
0
ИЗВОР: Агенције

У новопазарском приградском насељу Пожега, данас се догодила саобраћајна несрећа у којој је комби превозећи дјецу вртића "Реуда и Вилдан" слетео са пута и преврнуо се.

Несрећа се догодила док је возило превозило већи број дјеце.

Возач комбија који је у власништву "Исламске заједнице у Србији" идентификован као Д.Е. (34) прошао је са лакшим повредама, док је двоје дјеце примљено у новопазарску Општу болницу због лакших повреда.

Срећом, остала дјеца у возилу су прошла без озбиљних повреда, пише Санџак данас.

Полиција је одмах реаговала на позив и тренутно се врши увиђај на лицу мјеста.

Саобраћај у том дијелу Новог Пазара се одвија отежано.

Коментари 0
Повезане вијести
Због удеса обустављен саобраћај на путу Ново Горажде - Чајниче Због удеса обустављен саобраћај на путу Ново Горажде - Чајниче
Малољетног бициклисту ударио комби који је возио други малољетник Малољетног бициклисту ударио комби који је возио други малољетник
Удес код Зворника: Сударила се два камиона Удес код Зворника: Сударила се два камиона
Најчитаније
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    23h 46m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    7h 7m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    7h 30m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    10h 59m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    4h 25m
    0