При подношењу захтјева за визу "C" покриће 30.000 евра

16.09.2021. 18:14
0
ИЗВОР: СРНА

Професионални возачи у међународном друмском превозу приликом подношење захтјева за шенген визу "C" морају предочити доказ о здравственом осигурању и осигурању од незгоде, с тим што покриће мора износити најмање 30.000 евра, саопштено је из Спољнотрговинске коморе БиХ.

-Осигурање мора покривати и транспорт у државу пребивалишта у случају болести- саопштено је из Коморе која је превознике у БиХ обавијестила о измјени процедуре које је извршио Регионални конзуларни центар у Бечу.

О измјени процедура Спољнотрговинску комору обавијестила је Амбасада Швајцарске у БиХ, наводи се у саопштењу.

Измијењена информација у вези са подношењем захтјева за шенген визу "C" налази се на веб-страници Спољнотрговинске коморе. 

Коментари 0
Повезане вијести
Свечани дефиле камиона и аутобуса прошао улицама Пала (ФОТО) Свечани дефиле камиона и аутобуса прошао улицама Пала (ФОТО)
Камион завршио у потоку на путу Власеница - Милићи Камион завршио у потоку на путу Власеница - Милићи
Сједињене Државе би могле почети да одбијају визе гојазним Сједињене Државе би могле почети да одбијају визе гојазним
Најчитаније
  • „Ако изађеш, бићеш заклан“: Исповијест Данила Берибаке који је преживио пакао Доборовољачке улице
    6h 32m
    17
  • У пуцњави на Добрињи погинуло једно лице
    22h 35m
    0
  • Потрага за мушкарцем који је на Добрињи убио жену
    21h 11m
    0
  • Ухапшен мушкарац осумњичен за убиство жене на Добрињи
    20h 11m
    0
  • Сутра обиљежавање 34 године од злочина у Добровољачкој
    6h 42m
    0