Пријава против директора због несавјесног рада

26.05.2022. 13:18
0
ИЗВОР: srna.rs

Против вршиоца дужности директора Републичког завода за геолошка истраживања М.Т. из Зворника поднесен је извјештај Републичком јавном тужилаштву због сумње да је искористио положај и овом заводу нанио штету од 40.683 КМ, саопштило је Министарство унутрашњих послова Републике Српске.

Извјештај о почињеним кривичним дјелима злоупотреба службеног положаја или овлашћења и несавјестан рад у служби Посебном одјељењу за сузбијање корупције, организованог и најтежих облика привредног криминалитета Тужилаштва подијела је Управа криминалистичке полиције.

Лице се сумњичи да је наведена кривична дјела извршило у периоду од 24. маја 2019. године до данас.

Коментари 0
Повезане вијести
Колико је бракова у Српској трајало мање од годину Колико је бракова у Српској трајало мање од годину
Појефтинило гориво на пумпама у Српској Појефтинило гориво на пумпама у Српској
Лидл завршио мегацентар у БиХ: Почиње одбројавање до отварања продавница Лидл завршио мегацентар у БиХ: Почиње одбројавање до отварања продавница
Најчитаније
  • Попис становништва из 1883. године парохија Рогатица, Соколац, Гласинац, Горажда...
    4h 32m
    2
  • Косовски витез Милош Ћирковић: На згаришту икона Светог Алимпија Столпника
    4h 35m
    1
  • Ухапшена лица из Пала, Источног Новог Сарајева и Источне Илиџе
    2h 2m
    1
  • На данашњи дан „Црвена звезда“ постала шампион свијета (ВИДЕО)
    4h 36m
    31
  • Јаков Игњатовић - Зачетник реализма у српској књижевности
    4h 37m
    0