Пријем за Марину Куртеш и њеног тренера Дејана Вукадина (ФОТО)

22.02.2023. 14:24
0
ИЗВОР: katera.news

Начелником општине Источна Илиџа Маринко Божовић уприличио је данас пријем за успјешну каратисткињу Марину Куртеш и њеног тренера Дејана Вукадина.

Иза њих је много рада и труда, а испред - велики планови и сан о олимпијској медаљи.

  • Слика
  • Слика

Фото: Општина Источна Илиџа/Facebook

Марина Куртеш је члан Карате клуба "Славија" већ 13 година, вицепрвакиња је Босне и Херцеговине, а на недавно одржаном Европском првенству за млађе сениоре у кипарској Ларнаки освојила је бронзану медаљу.

Општинска управа Источне Илиџе на челу са начелником Божовићем пожељела је Марини успјех, уз обећање да подршка неће изостати, навели су из ове општине.

Коментари 0
Повезане вијести
Помоћ породицама пред почетак школске године Помоћ породицама пред почетак школске године
У суботу слава Цркве Нерукотвореног образа Христовог на Кули У суботу слава Цркве Нерукотвореног образа Христовог на Кули
Почиње 20. свесрпски сабор културног стваралаштва отаџбине и расејања у Источној Илиџи Почиње 20. свесрпски сабор културног стваралаштва отаџбине и расејања у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Театар у сарајевских Срба
    15h 19m
    38
  • Још једна особа осумњичена за покушај убиства у Источном Новом Сарајеву
    14h 47m
    3
  • Годишњица НАТО агресије: Бацили 1.026 бомби на Српску
    12h 26m
    6
  • Марко Добројевић, велики српски добротвор: Добар човјек на добром гласу
    11h 12m
    2
  • Pop’s сутра отвара свој 10. ресторан у East Sarajevo City Parku
    19h 35m